Τετάρτη, 8 Απριλίου 2015

Διεθνές Τουρνουά Μικρών Ηλικιών: O Πιερικός Αρχέλαος στα Τρίκαλα

Ξεκίνησε στην πόλη των Τρικάλων το 1ο Διεθνές Τουρνουά Καλαθοσφαίρισης μικρών ηλικιών που διοργανώνεται από τους: Σ. Δέλλιο από το coachbasketball.gr και τους Κ. Σκρέτα, Γ. Κουρμέτζα από την Ακαδημία ΑΟΤ STARS Τρικάλων.

Από ένα τόσο σημαντικό αθλητικό γεγονός δε θα μπορούσαν να απουσιάζουν οι ακαδημίες του Πιερικού Αρχέλαου οι οποίες είναι παρούσες υπό τον υπεύθυνο των ακαδημιών Δάμη Χρυσίδη.

Το τουρνουά θα διαρκέσει έως την Μ. Πέμπτη 07/04 και παίρνουν μέρος 24 τμήματα ομάδων από όλη την Ελλάδα αλλά και το εξωτερικό, ανάμεσα τους και η Σέρβικη Ακαδημία Κρις Κρος. Η τελετή έναρξης πραγματοποιήθηκε στο κλειστό της Μπάρας με τον δήμαρχο Τρικκαίων, Δημήτρη Παπαστεργίου και τον περιφερειάρχη Θεσσαλίας Κώστα Αγοραστό να καλοσωρίζουν και να εύχονται καλή επιτυχία στις ομάδες.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 2ης ΜΕΡΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 2015

ΗΜΕΡΑ: Μ. ΤΡΙΤΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
09: 00-10: 30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ 2003 ΜΠΑΡΑ
10: 30- 12:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 2000- 2001 ΜΠΑΡΑ
12: 00-13: 30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Β - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α 2000 ΜΠΑΡΑ
13: 30- 15:00 ΑΓΣΙ - ΟΦΗ 2001 ΜΠΑΡΑ
15:00 με 17:45 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ 1Η ΜΕΡΑ ΜΠΑΡΑ
18: 00 - 19:30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2001 ΜΠΑΡΑ
19:30 - 21:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α - ΚΡΙΣ - KROS Α 2000 ΜΠΑΡΑ
21:00 - 22:30 ΚΡΙΣ KROS - ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2003 ΜΠΑΡΑ
ΕΞΤΡΑ / ΠΡΩΙ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΚΡΙΣ KROS Γ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
Εννιά η ώρα - 10:30 ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEREE - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 2000 -2001 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
12:30 - 14:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2002 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
19:30 - 21:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β - ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Β 2002 -2002 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
21:00 - 22:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α 2000 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 3ης ΜΕΡΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 2015

ΗΜΕΡΑ: Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
09: 00-10: 30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ 2003 ΜΠΑΡΑ
10: 30- 12:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Β 2002 ΜΠΑΡΑ
12:00 -14: 00 ΗΜΕΡΙΔΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ
14:00 - 15:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β - ΑΓΣΙ 2001 ΜΠΑΡΑ
15:30 - 17:30 ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ 2Η ΜΕΡΑ ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
17:30 - 19:00 ΚΡΙΣ KROS Α - ΚΟΛΛΕΓΙΟ DEREE 2000 ΜΠΑΡΑ
19:00 - 20:30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Α 2000 ΜΠΑΡΑ
20:30 -22: 00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α - ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΑ Α 2000 ΜΠΑΡΑ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
Εννιά η ώρα - 10:30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α - ΠΙΕΡΙΚΟΣ Β 2001 -2001 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
10:30 - 12:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β 2002 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
17:30 - 19:00 ΚΡΙΣ KROS - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ 2003 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
19:00 - 20:30 ΟΦΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 2000-2001 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
20: 30-22: 00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ Α 2001 ΚΑΤΣΙΜΙΜΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4ης ΜΕΡΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΡΙΚΑΛΑ 2015

ΗΜΕΡΑ: Μ. ΠΕΜΠΤΗ 07 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2015
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
09: 00-10: 30 ΚΡΙΣ KROS - ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2003 -2002 ΜΠΑΡΑ
10: 30- 12:00 ΚΡΙΣ KROS - ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2000 ΜΠΑΡΑ
12: 00-13: 30 COLLEGE DEREE -ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 2000 ΜΠΑΡΑ
13:30 - 15:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Α - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Β 2000- 2001 ΜΠΑΡΑ
15:00 - 16:30 ΠΙΕΡΙΚΟΣ Β - ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β 2001 ΜΠΑΡΑ
16:30 - 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2003-2002 ΜΠΑΡΑ
ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΗΛΙΚΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
Εννιά η ώρα - 10:30 ΟΦΗ - ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2000 (Μ) ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
10:30 - 12:00 ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Β 2003-2002 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
12:00 - 13:30 ΤΡΙΚΑΛΑ Α - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Β 2001 - 2002 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
13:30 - 15:00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Α - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α 2000 ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ
15:00 - 16:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ - ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 2003 -2002 ΚΑΤΣΙΜΙΜΟΥ
16:30 -18: 00 ΑΓΣΙ - ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2000 (Μ) ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Για να γράψετε ένα σχόλιο πρέπει πρώτα να γίνετε μέλη του blog, με την αντίστοιχη λειτουργία στην δεξιά στήλη. Παρακαλούμε γράφετε με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish.